Pytania i odpowiedzi dla sektora MŚP

Agencji Rozwoju Przemysłu przygotowała webinaria na temat instrumentów finansowych w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Marcowe spotkania dla małych i średnich przedsiębiorców prezentujące ofertę finansową dla nich, to część obchodów 30-lecia działalności ARP.

W najbliższy czwartek, 18 marca br. o godz. 11:00 rozpocznie się webinar skierowany do przedsiębiorców działających na obszarze województwa dolnośląskiego i opolskiego. Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom wsparcia finansowego dla małych i średnich przedsiębiorców oferowanym przez Agencję Rozwoju Przemysłu w ramach Tarczy Antykryzysowej.

W następnym tygodniu, 25 marca br. ARP zaprasza na spotkanie przedsiębiorców działających na obszarze województwa małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Także tematem tego webinarium będą formy wsparcia finansowego dla małych i średnich przedsiębiorców oferowanym przez ARP w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Szczegóły na temat webinariów i linki rejestracyjne dostępne są na stronie Polskiego Funduszu Rozwoju.

Organizatorzy zapewniają, że uczestnicy webinarium dowiedzą się m.in. jak ARP wspiera przedsiębiorców w ramach kompleksowej strategii finansowania oraz jakie są szczegóły oferty ARP S.A. skierowanej do przedsiębiorców dotkniętych negatywnymi skutkami pandemii COVID-19, w tym np. pożyczki obrotowej na finansowanie deficytu w kapitale obrotowym oraz pożyczki obrotowej finansującej wypłatę wynagrodzeń w sektorze MŚP.

Podczas spotkań online, w drugiej części, zaplanowano sesję pytań i odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts